4 domas par “Video: kombinatorika

  1. Man patīk, ko Jūs darāt. S.Khan varētu Jums būt labs domubiedrs.

    Ko Jūs domajat par “”21.gs. mazās lauku skolas”” modeļi, kas tīri praktiski var būt pat viena atsevišķa mājsaimniecība ar 1-3 bērniem pie nosacījuma, ka tai ir INTERNETA pieslēgums. Lai arī “Lielais Skolotājs” atrodas Internetā, viņš var nokļūt līdz katrai mājsaimniecībai, kad vien Jūs to vēlaties. Apbrīnojams un cieņas pilns ir darbs, ko paveicis viens tāds “Lielais Skolotājs” Salman Khan (SK) personā, izveidojot savu akadēmiju. We are complementing Salman’s ever-growing library with user-paced exercises–developed as an open source project–allowing the Khan Academy to become the free classroom for the World. Salman Khan viens pats ir radījis vairāk par 2000 videoekcijām, pārklājot visus mācību priekšmetus vispārējās un koledžas izglītības līmenī, arī ekonomiku un finanses. Piem., LIS var ņemt S.Khan par pamatu nevis izlikties par beigtu, ka tāds S.Khan nemaz nebūtu. Katrs lokālais skolotājs un profesors var modificēt S.Khan, ņemot vērā konkrētās auditorijas īpatnības. Šajā izglītošanas darbā katra bērna māte un tēvs var palīdzēt sadarboties ar Interneta skolotāju.

    Salman Khan: Let’s use video to reinvent education

    Salman Khan talks about how and why he created the remarkable Khan Academy, a carefully structured series of educational videos offering complete curricula in math and, now, other subjects. He shows the power of interactive exercises, and calls for teachers to consider flipping the traditional classroom script — give students video lectures to watch at home, and do “homework” in the classroom with the teacher available to help.

    1. Paldies! Un prieks, ka patīk! Rakstīšanu, izmantojot datora tāfelīti, ne lapas filmēšanu tiešām pārņēmu no Salaman Khan. Un nākamā gada laikā ceru izveidot jau ko krietni tuvāku Khan Academy modelim, ne tikai video kolekciju. Un ceru, ka citu priekšmetu skolotāji pievienosies!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s